Dr. Hendrik Wagner on juhtiv ekspert ja analüütik andmekaeve, krediidiriski ja Basel 2-ga seotud modelleerimises ja mudelite valideerimises.

Ta on enam kui 16 aasta kogemusega suurepärane õpetaja ja esineja, tal on olnud kliente Austriast, Horvaatiast, Soomest, Saksamaalt, Malaisiast, Hollandist, Filipiinidelt, Serbiast, Lõuna-Aafrikast, Rootsist, Taist ja mujalt.  

Hetkel töötab Hendrik sõltumatu konsultandina, on aga üks peamisi krediidiskooringu funktsionaalsuse rajajaid SAS Institute andmekaevelahendustesse. Täna on tema missioon aidata krediidiriski ja siseauditi osakondi Euroopas ja üle maailma, et aidata neil jõuda tipptasemel krediidiskooringu süsteemideni, tõstmaks organisatsioonide töö tasuvust ja täpsust.

Pikemalt saab Hendriku taustast ja referentsidest lugeda tema LinkedIni lehel https://de.linkedin.com/in/drhendrikwagner

Dr. Hendrik Wagner is a leading expert and analyst in Data Mining, Scorecard development, Basel 2 related modelling and model validation.

He is an excellent teacher and presenter with more than 16 years of experience in the field of Data Mining with Customers from Austria, Croatia, Finland, Germany, Malaysia, Netherlands, Philippines, Serbia, South Africa, Sweden, Thailand and beyond. 

As an independent consultant now, before Hendrik was an essential part at SAS Institute introducing scorecard development functionality into SAS' data mining solution. He has a mission to assist credit risk and internal audit departments in Europe and globally in moving towards and maintaining state-of-the-art credit scoring and internal rating systems in order to increase profitability and assure compliance. 

You can read more about Hendrik's references, Customers and background on his LinkedIn page at https://de.linkedin.com/in/drhendrikwagner