Jérôme on juhtiv ekspert suuremahuliste pettuste ning seotud riskide avastamises, enam kui 10 aastat on ta nõustanud avaliku sektori organisatsioone Euroopas ja mujal.

Tal on olnud silmapaistev osa käibemaksukarusselliga seotud pettuste vastases võitluses Euroopas ning on saavutanud märkimisväärseid tulemusi paljudes riikides, sh Belgias, kus ta koos oma tiimi ja maksuametiga suutis aastaga vähendada käibemaksupettuseid enam kui 1 miljardi euro väärtuses.

Jérôme on ka kogenud analüütik, kes mõistab keerulisi ja raskeid probleeme, millega riikidel tuleb rinda pista ja on tõenäoliselt üks parimaid eksperte võrgustike analüüsis.

Pikemalt saab Jérôme'i taustast lugeda tema LinkedIni lehel https://be.linkedin.com/pub/jérôme-bryssinck/3/19a/248

Jérôme is leading expert on fraud management with more than 10 years of experience on advising government agencies around Europe and beyond.

He has been essential in advising and detecting tax carousel fraud across Europe, with remarkable success stories from many countries, including Belgium, where Jérôme and his team together with Special Tax Inspectorate managed to reduce VAT fraud nearly by 1 billion euros.

Jérôme is an experienced, hands-on analyst with brilliant understanding of large and complex problems governments face and is probably one of the top specialists in Europe on social network analysis.

You can read more about Jérôme's background on his LinkedIn page at https://be.linkedin.com/pub/jérôme-bryssinck/3/19a/248