Jussi on juhtivekspert analüütikas, kes on spetsialiseerunud kliendihaldusele, riskimudelitele ja nõudluse prognoosimisele. Tal on üle 15 aasta kogemust analüütikalahenduste disainimisel, planeerimisel, teostamisel ja hilisemal toetamisel erinevates organisatsioonides.

Jussil on töökogemust telekommunikatsioonis, panganduses, kindlustuses, jaekaubanduses ja kirjastustes Soomes, Rootsis, Eestis, Hollandis, Austraalias ja Uus-Meremaal. Pikemalt saab Jussi taustast ja projektidest lugeda tema LinkedIni lehel https://fi.linkedin.com/pub/jussi-varjus/5a/bb1/160/en ja siin.

Jussi is a leading expert in analytics, specialising in CRM, risk and demand forecasting. He has over 15 years experience in designing, planning, delivering and supporting analytical software solutions for several different organizations.

Jussi has working experience in Telco, Banking, Insurance, Retail and Publishing industries in Finland, Sweden, Estonia, Holland, Australia and New Zealand.
For more detailed view on Jussi's background and projects, You can read on his LinkedIn page https://fi.linkedin.com/pub/jussi-varjus/5a/bb1/160/en and here.